Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data01/virt84860/domeenid/www.karud.ee/htdocs/wp-config.php on line 123

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt84860/domeenid/www.karud.ee/htdocs/wp-config.php:123) in /data01/virt84860/domeenid/www.karud.ee/htdocs/wp-content/themes/adforest/functions.php on line 510
Kuuluta meil - Kärud
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Warning: Attempt to read property "taxonomy" on null in /data01/virt84860/domeenid/www.karud.ee/htdocs/wp-content/themes/adforest/template-parts/layouts/bread-crumb.php on line 8

Warning: Attempt to read property "taxonomy_name" on null in /data01/virt84860/domeenid/www.karud.ee/htdocs/wp-content/themes/adforest/template-parts/layouts/bread-crumb.php on line 8

Kuuluta meil

Anna oma kasutuna seisvale kärule uus võimalus!

Kärud.ee on ainus kuulutuste portaal Eestis, mis keskendub just väikelastele mõeldud transpordivahenditele. Ühe vana on teise uus ja müügiks sobivad nii uued kui kasutatud tooted.

Konto loomine on lihtne ning kuulutuse lisamine käib kiirelt.

Kõik selleks, et Sul jääks aega olulisemateks tegevusteks.

Anna oma kasutuna seisvale kärule uus võimalus!

Miks kuulutada meie lehel

Kuulutamine on lihtne

Kärud.ee lehel on kuulutamine tasuta ja kuulutuste lisamine on lihtne. Kuulutuse sisestamisel saad lisada kiiresti maksimaalselt olulist infot tänu etteantud valikutele. Meie äpiga saad end hoida kursis igal pool ja igal ajal ning murede korral aitab Sind meie klienditugi.

Õige sihtgrupp

Meie leht keskendub väikelaste transpordivahenditele ja külastajad on siin, et leida oma pisematele kõik vajalik. Oleme loonud platvormi, mis on mugav ni ostjale kui müüjale, et jõuaksid oma klientideni kiiremini.

Professionaalne turundus

Meie turundustiim hoolitseb selle eest, et sinu kuulutused jõuaksid potensiaalsete ostjateni. Sinu ülesanne on vaid lisada oma kuulutus ja kõige muu eest hoolitseme meie.

Kuidas müüa

Tegime kuulutamise kiireks ja lihtsaks. Kõik vajalik lastele ühelt lehelt. Müük on vaid mõne sammu kaugusel.

Loo konto

Registreeri oma konto vaid mõne klikiga ning oledki valmis kuulutuse lisamiseks. Mingeid lisatasusid ei rakendu.

Lisa kuulutus

Pildista üles oma toode ning lisa info. Mida rohkem detaile lisad, seda kergem on uuel omanikul seda leida.

Täida eesmärk

Tänu meie Äppile on sul võimalik hoida oma kontol silm peal igal pool. Nii saad teavituse kohe, kui just sinu kuulutuse vastu tuntakse huvi.

Lisateenused

Et Sinu kuulutus eristuks, saad kasutada meie lisateenuseid, tänu millele on suurem võimalus, et Sinu müügis olev ese leiab endale kiiresti uue omaniku.

Top