Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data01/virt84860/domeenid/www.karud.ee/htdocs/wp-config.php on line 123

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt84860/domeenid/www.karud.ee/htdocs/wp-config.php:123) in /data01/virt84860/domeenid/www.karud.ee/htdocs/wp-content/themes/adforest/functions.php on line 510
About Us - AdForest WordPress classified Theme
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Warning: Attempt to read property "taxonomy" on null in /data01/virt84860/domeenid/www.karud.ee/htdocs/wp-content/themes/adforest/template-parts/layouts/bread-crumb.php on line 8

Warning: Attempt to read property "taxonomy_name" on null in /data01/virt84860/domeenid/www.karud.ee/htdocs/wp-content/themes/adforest/template-parts/layouts/bread-crumb.php on line 8

Meist

Kes me oleme

Meist lähemalt

Kärud.ee on loodud kolme õe poolt, kes ühendasid jõud, et luua midagi ilusat. Midagi, mis aitaks teisi vanemaid samamoodi, nagu õed aitavad üksteist. Midagi, mis tähendaks ka teistele vanematele sama palju, kui neile.

Olles ise vanemad mõistame, et sobiva lastevarustuse leidmine on üks kulukamaid ettevõtmisi nii ajaliselt, kui ka rahaliselt.

See teadmine viiski meid Kärud.ee ideeni.

Oleme loonud platvormi, kus lapsevanemad saavad oma maimukestele leida uued ustavad kaaslased, millega koos rännata ja maailma avastada. See muidugi ei tähenda, et juba kasutust leidnud vahendid heidetakse kõrvale. Kindlasti mitte. Meie missioon on ka ustavatele kaaslastele uus elu anda.

Kärud.ee on ainus kuulutuste portaal Eestis, mis keskendub just väikelastele mõeldud transpordivahenditele.

Miks mida kellele

Miks me seda teeme?

Teame, kui oluline on lapsevanema jaoks iga minut ning tahame aidata vanematel keskenduda sellele, mis on tegelikult oluline. Oma lastele sobiva varustuse leidmiseks ei pea raiskama oma väärtuslikku aega ekraani taga või poodides.

Mida me teeme?

Pakume vanematele võimalust ühendada jõud - ühelt poolt anda uus elu oma hästi teeninud vankrile, kärule või turvahällile ning teisalt leida asendusi juba väikseks jäänud vahenditele. Kärud.ee on kuulutuste portaal, mis keskendub ainult laste transpordivahenditele.

Kellele me seda teeme?

Eelkõige soovime lihtsustada lapsevanemate elu, kellel parajasti käsil lapsele varustuse otsimine või soov olemasolev varustus uuele omanikule edasi anda. Samas pakume ka uue kauba müüjatele - poodnikele ja vahendajatele - võimalust oma kaupa internetis müüa, ise e-poodi omamata.

Muudame Kärud.ee koos paremaks

Kui sul on soovitusi või ideid, mis aitaksid Kärud.ee kodulehte paremaks muuta, anna palun meile sellest kindlasti teada. Sinu tagasiside on meile oluline, sest sina aitad meil paremaks muutuda.

Top